Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az eddig normálisan viselkedő...

Az eddig normálisan viselkedő hullámos papagájom az utóbbi egy hétben vajon miért szedi ki az összes kaját az etetőjéből?

Figyelt kérdés
Eddig nem szedte ki, de most kiszedi leszórja a kalitka aljára és ott hagyja.
2010. ápr. 7. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyi idős a madarad? Hím vagy tojó? Egyedül van? Tükör, vagy csengő van bent neki?


Fontos lenne, hogy mindegyik kérdésemre válaszolj, ha lehet, mert csak akkor tudom megmondani, hogy mi lehet vele!

2010. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... és az sem mindegy, hogy kipróbáltál-e egy új fajta kaját. Lehet, nem jön be neki.
2010. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tojó a papagájom, és van neki csengője is meg tükre is. Azt nem tudom mennyi idős, mert tavaly találták az utcán. Folyton rikácsol és jönnek hozzá traccsolni a verebek, rigók. galambok. Egyedül van de van neki egy mű papagája és folyton puszilgatja, meg beszélget hozzá.
2010. ápr. 10. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ez az! Műpapagáj, tükör, csengő....ne csodálkozz, ha ennél már csak rosszabb lesz a helyzet!


Én a helyedben minden ilyen sz...rt kivennék és szereznék hozzá egy hímet, hogy végre normális életet élhessen!

2010. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!