Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elázik a madárfészek a tojások...

Elázik a madárfészek a tojásokkal, nem lesz bajuk?

Figyelt kérdés
1 hete elkezdtük leszedni a borostyánt ami teljesen benőtte a ház egy oldalát, sajnos a végén vettük észre mikor már szinte az egészet leszedtük,hogy ott van egy rigó fészek 5 tojással. Sajnos annyira megritkítottuk,hogy majdnem teljesen védtelen az esővel szemben a fészek. Pont volt itthon műborostánunk, odaeszkábáltuk a fészek fölé,hogy valamennyire védett legyen a..dehát sajnos ázik mint a fene mikor esik sajnos. Annyira lelkiismeretfurdalásom van. Ha nagyon megázik a fészek lesz baja a tojásoknak? Mit csináljak,hogy ne ázzon ennyire? Teljesen tanácstalan vagyok.
2016. jún. 13. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Upsz, nem olvastam át...kicsit sok lett benne a sajnos szó. :D
2016. jún. 13. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, mivel a szülők vélhetően a takarás hiánya és a háborgatás miatt úgyis otthagyták a fészket tojásostól.
2016. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Most gondolj bele, a legtöbb madár fészek szabadon van a fán, teljesen védtelenül és mégis minden rendben. Sajnos azt nem tudom, hogy a rigó zárt vagy nyitott helyre fészkel, de nem hinném, hogy lenne valami baja, bár biztos jobb lenne neki, ha nem ázna el folyton. Ha nagyon zavar akkor valahogy próbálj meg csinálni neki fedélt.
2016. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Valamilyen deszkát kellene a ház oldalára tenned, hogy védve legyen a fészek.
2016. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szülők továbbra is ott vannak, nem hagyták ott a fészket...

Persze,hogy zavar. :( Nagyon sajnálom,hogy tönkretettem a tuti helyüket, egészen a belső részén volt a borostyánnak,teljes takarásban, a sűrűjében,ahol cseppet sem látszódott ki. Valami deszka féleségen gondolkoztunk most mi is.

2016. jún. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!