Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van akinek beszél a papagája?

Van akinek beszél a papagája?

Figyelt kérdés
Láttam egy krágenpapagályt beszélni.De hullámos vagy más törpe papagáj is tudhat beszélni?

2016. júl. 1. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok idővel és sok kitartással szerintem meg lehet tanítani beszélni mindkettőt.
2016. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és csak a hím beszél v azért a tojó is tudhat?
2016. júl. 2. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő csak sok idő és kitartás kell.
2016. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laura123y válasza:

Szia nekem van 2 hullámos papagájom! Egy fiú és egy lány! Én úgy csináltam hogy egy hangrögzítőre felvettem nekik amit szerettem volna hogy tudjanak kimondani és kb napi 1,5 órát halgatattam velük! nekem a fiú hamarabb megtanulta mint a lány és mondatokat nem is igazán tanulnak meg de már amit mindketten tudnak mondani : szia, anya, éhes, haggyál! Nem teljesen tisztán mondják kii de érthető és nagyon viccessek! Imádom őket! Remélem neked is beválik ha kipróbálod!

:D

2016. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én hullámosom és nimfám beszél.


A nimfi 9 éves, a huli meg csak fél éves! A legnagyobb haverok, jól kijönnek egymással!

2018. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!