Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. hogy győzzem meg az...

S. O. S. hogy győzzem meg az apámat hogy legyen egy harmadik hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Van kettő hullámos papagájom és szeretnék egy harmadikat.De ahányszor találok egy hirdetést olcsón madarat és jó kalitkát azt mondja hogy megölnék egymást és nem engedi.De ha már eladták a madarak akkor már megengedi!Már próbáltam úgy is meggyőzni hogy sokszor könyörögtem és úgy is hogy nem idegesítettem.Szerintetek hogy győzzem meg?Egyébként a harmadik hullámos külön kalitkába lenne amíg nem szokot össze a másik kettővel.

2016. júl. 1. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a legjobb párokban tartani, akkor kellene hozzá még egy negyedik.
2016. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hat jobb ha egybeteszed majd oket mert nekem is harom van es meg is egy kalitkaba oszzeszoktak
2016. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!