Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van harom hullamos papagajom...

Van harom hullamos papagajom es nem tudom megszeliditeni oket segitetek?

Figyelt kérdés
pedig nagyon nagy kalitkajuk van

2016. jún. 30. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Szia, nekem is vannak hullámos papagájaim.Nem is nagyon lehet őket megszelidíteni ha többen vannak.:)
2016. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát a nagy kalitka nem jelenti azt hogy szelídebbeknek kéne lenniük :) az papagájoknál nincs nagyon ilyen 'hála' tudat.

lehet hogy jobb lett volna kisebb kalitba rakni őket előbb, és megszelídíteni, aztán be egy nagyobba. De a hullámos nem arról híres hogy szelíd, főleg hogy hárman vannak. Nehezebb. Ha nagyon akarsz szelíd papszit, akkor válaszd ki az egyiket. És rakd be egy kisebb kalitkába, a szobádba (ha nem gond) és beszélj hozzá, adj neki finomságokat, finoman közeledj hozzá.

2016. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő hullámos papagájom van és őket sem tudom megszelidíteni mert elvannak egymással.Szerintem is tedd külön az egyiket és megfog szelidűlni.De azt nem tudom hogy lehetnek egy szobába vagy át kell vinni máshova.Sok szerencsét a szelidítéshez.
2016. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még valami milyen neműek a papagájaid mert én is szeretnék egy harmadikat majd pár hónappal később venni. A te papagájaid kijönnek egymással?
2016. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat nekem 1 tojo m van es a ketto kakas es jol kijonnek egymassal
2016. júl. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!