Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájok (hullámos, nimfa,...

Papagájok (hullámos, nimfa, kecske) tartása kinti röpdében. De esetleg más madarakkal. Lehetséges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nyáron kinti röpdébe nimfa, keceke, és hullámos papagájokat szeretnék rakni, illetve gondolkodom a törpefürj-ön. A kérdésem az lenne, hogy pintyeket rakhatok-e be? Mennyire jön ki a papagájokkal? És a hideget (télen) mennyire fogja bírni?
2010. ápr. 14. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Papagájt pinttyel nem érdemes összerakni, mert a papagájok állandóan szétszednék a fészküket!


A hideget bírják, ha szélvédett helyen vannak és a hőmérő higanyszála se süllyed annyira le, mint a kinti hő. De, ha összebújnak, akkor áttelelnek

2010. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. ápr. 16. 21:00
 3/5 A kérdező kommentje:
És katalin papagájt rakhatok közéjük? Vagy inkább hanyagoljam?
2010. ápr. 18. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert még sosem volt olyan fajom!

Annyit tudok róluk, hogy nagyon nyugodtak és békés madarak.

2010. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is olvastam, hogy nyugodtak, csak nem tudom, hogy a többiek bántanák-e...

de azért köszi :)

2010. ápr. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!