Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a baja a hullámos papagájom...

Mi a baja a hullámos papagájomnak?

Figyelt kérdés

ma hoztuk haza ,de már több órája és azóta se mozdult meg, nem evett és nem is ivott .és ha oda megyek akkor sem repül el csap egy kicsi hátrébb tolat.ez csak a stressztől van ,vagy beteg? (a csőre sem áll rendesen)

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!



2016. júl. 24. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Honnan hoztad?Ezt igy sajnos nehéz megmondani.Szerintem inkább a stressztől.
2016. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy allat kereskedesbol .de ott meg semmi baja nem volt .es ha streaszes akkor mit csinaljak ?!
2016. júl. 24. 17:53
 3/12 anonim ***** válasza:

hozzál neki társat. ez nagyon fontos.

és az első napokban ne zaklasd, ha van előtte kaja,akkor úgyis enni fog , ösztön.

2016. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es ha nincs tarsa?
2016. júl. 24. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyd kb 5-7 napig hogy megszokhassa az új helyét
2016. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A "csőre sem áll rendesen" pontosan mit jelent? Ez sérülésre utal, tudnál esetleg fotót küldeni róla?
2016. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utana olvastam h ollocsore van (bocsi de Nem tudom h kell ide rakni fotot)
2016. júl. 25. 07:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Társ mindenképp kell neki, azt ugye tudod? Attól ugyanúgy tud szelíd lenni, sőt, még jobban szerethetővé válik mert akkor természetesebben tud viselkedni. Így valószínűleg rá fog jönni a depresszió, mint amikor mondjuk téged lakatlan szigetre száműznének, nincs fajtárs, az ember nem pótolhatja. Volt, amikor én is egyedül tartottam, mert sokkal fiatalabb voltam, okoskodtam, hogy jól van az, de aztán egyre többen mondták hogy ne kínozzam, beláttam. Azóta nekem van a világ legboldogabb madaram, és imád engem, a párját is, bár a párja annyira nem aranyos, de az én kicsi madárkám ugyanaz maradt! Ha valóban szeretni akarod, akkor fogadd el, hogy neki létszükséglet a FAJTÁRS jelenléte.

És ne aggódj, most nagyon ijedt a madárka mert kiszakították a társai és régebbi környezetéből, minden idegen, nem tudja, hogy mi van. Próbálj kedvesen beszélgetni vele, ne erőltesd az ujjra ültetést, mert lehet hogy odamegy, meg a kezedből eszik ill. próbál, túlélés miatt, mert annyira be van parázva, hogy eszénél sincs... Kitartást. És nem zajosabb két madár mint egy. Csak boldogabb! :) Higgy nekünk, nem érdekünk, hogy rosszat akarjunk.

2016. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vesznének össze??!
2016. júl. 25. 09:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Örülnének, hogy van valaki.
2016. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!