Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy adjam hullámos papagájomn...

Hogy adjam hullámos papagájomnak a tyúkhúrt?

Figyelt kérdés
És ha a növény fiatal, akkor is lehet neki adni?

2015. dec. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
megmosod, megszaritod hogy ne legyen vizes tole, aztan bedobalod neki. akar a kalitka aljara is, ra fog vetodni...
2015. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kecske és énekes papagájom van, simán bedobom, akár földestül, kell az ásványi anyag is.



Én is egy időben azt gondoltam hogy ezek marha kényes állatok meg mindentől betegek lesznek közbe fenéket...


Olyanok mint a panelgalambok, csak a tisztántartásukra kell odafigyelni és akkor minden ok.



Én pl nem is almot használok vagy homokot alájuk, hanem kapni ezt az egyszerű ezer forintos polárplédet a jiskben azt vágom négyfele, azalatt meg szilikát macskaalom van ami kiszárítja, ha ráfosnak és elveszi a szagot.


Heti egyszer cserélem a plédjüket 2x fürösztöm őket fokhagymás enyhén sós vízben és ennyi.

2015. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat a plédet áztatod fokhagymás vízben, vagy a tyúkhúrt?
2015. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A plédet
2015. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először kézből adtam be hogy megismerjék és megkóstolják, utána ha ezt menismerték kalitka tetejére mosás és kis szárítás után, hadd tornázzanak csak amíg el nem érik. NEM SZABAD a kalitka aljába tenni mert ürülékkel fog keveredni és azt senki sem akarja. Ezek kakálnak mindenhova!
2015. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat én is kipróbálom az enyémeknek a plédet is,meg a tyúkhúrt is !!Ja a pléd esetleg mosógépben mosható?
2015. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minek neki pléd?😂😂te jó isten
2021. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!