Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájt nem zavarja?

A hullámos papagájt nem zavarja?

Figyelt kérdés
Hogy éjfélkor is megy a tvm halkan? Attól ők tudnak aludni?

2016. aug. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem zavarja valamelyik madár még nézi is.
2016. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szemben van a tévével, a vibrálás idegesítheti (régen volt egy papagájos oldal, azon olvastam), azt írták emlékeim szerint, hogy még ha úgy is látjuk h. nézi a tv-t, ne legyünk biztosak benne hogy nem idegesíti.

A madarak szeme gyorsabban dolgozza fel a képkockákat mint az emberé, valami ilyesmit írtak még és hogy ez lehet az oka.

2016. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szembe van vele a tv mellett van a madár nem látja max a fényét meg hallja a hangját.
2016. aug. 10. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van papagáj és nem zavarja őket, pedig van, hogy 4-5 órakor kapcsolódik ki a tévé.
2016. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha át tudod tenni őket estére a szomszéd szobába, részben letakarva, hogy ne stresszeljenek de kapjanak levegőt, szerintem érdemes kipróbálni. Ha hangos veszekedéssel nem reagálnak az egyedüllétre, nem hiszem, hogy rosszul veszik.
2016. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Inkább atraktam őket Estére a másik szobába ott teljesen sötét van jobban tudnak aludni :) köszi a válaszokat.
2016. aug. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!