Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megdöglött a kis fecske a...

Megdöglött a kis fecske a fészekben, leverjem?

Figyelt kérdés

Két kisfecske lehetett benne, de elmentünk nyaralni, és mire visszajöttünk az egyiknek már csak a csontváza volt meg lent a földön. 2 napja még élt a másik, nem is nagyon néztem rá, hogy ne stresszeljem. Ma kimegyek a teraszra és nem látom a kis fecskét, viszont darazsak és legyek zümmögtek fent. Kicsit büdös is, a szülőket sem látom.


Leverjem a fészket, vagy visszatérhetnek még ide a szülők?


A másik kérdésem, mi okozhatta a halálát szegénynek?

Nem merek belenézni a fészekbe, a szívem szakad meg érte.



2016. aug. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia Ne verd le a fészket meert vistas térnek bele és nekünk is volt ilyen esetünk hogy volt kétt kis fecske és mire vissza jötûnk a nyaralásbol addigra elpusztultak de visszajötek

Egyébként lehet hogy madár influenza végzet veuk

2016. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szedjem ki a fészekből, vagy majd kiszárad a tetem előbb utóbb?
2016. aug. 15. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne szed ki mert ha kiszeded akor mert meg érzi a szagoaat és akkor tényleg nem térnek vissza hagyd hogy kisszáradjon a tettem
2016. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De amíg ezeket a szagokat érzik addig se fognak visszatérni. Bár most meg attól tartok meghaltak a szülők, mert csak visszajárnának. Később kilökik a fészekből a halott kismadarat, vagy mi lesz vele?
2016. aug. 15. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű, hogy elcsúsztak a költéssel, vagy a 2.fészekaljából maradt. Mert nemsokára útrakelnek, mindjárt vége a nyárnak..szóval lehet azért tűntek el. Amúgy nem tudom. Sajnos történnek ilyen tragédiák.

Madárinfluenza..my ass.

Szerintem mindent hagyj úgy, ahogy ők hagyták, csak jobban tudják. Nehéz és sok idő megépíteni egy fészket, ne verd le.

2016. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tanulja már meg mindenki hogy a madaraknak NEM JÓ a szaglásuk. Ha belenyúlsz a fészekbe, hozzáérsz a fiókához nem fogják megérezni a szagodat. Maximum akkor hagyják el a fészket ha látnak téged könyékig benne turkálni. Biztosra tudom, sasokat, gólyákat,kócsgokat,csókákat, solymokat minden évben gyűrüzünk ami együtt jár a fiókák fészekből való kiemelése. Bocs az offért de jobbha tudod. A kérdésre válaszolva pedig: Megpróbálhatod kiszedni a tetemet, azzal csak a szülőket segíted.
2016. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gumikesztyűvel kiszedtem, rettenetesen büdös volt. A szülők nem jöttek még vissza, lehet hogy már elrepültek.
2016. aug. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!