Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem ismeritek őt?

Nem ismeritek őt?

Figyelt kérdés
Van egy nimfapapagájom akinek sajnos elpusztult a párja. Szeretnék mellé venni egy párt, hogy ne legyen egyedül, de nem szeretnék boltban venni. Mosonmagyaróvári vagyok és valaki mondta, hogy neki egy hegyeshalmi fiatalabb, szőkés hajú hölgy hozott már nimfát, de ő sem tud elérhetőséget hozzá. Azért szeretnék tőle venni, mert azt mondták, hogy megbízható és szelíd madarai vannak. Ha valaki ismeri legyen szíves írja le nekem a nevét, telefonszámát vagy valami elérhetőségét. De ha valaki tud megbízható embert, aki nimfákat árul, akkor az ő elérhetőségeire is kíváncsi lennék, arra az esetre ha nem találom meg akit keresek. Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e, ha nem akkor bocsánat.

2016. szept. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A gugli a barátod.
2016. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy ott kerestem először, csak nem találtam. De azért köszönöm a segítséget.
2016. szept. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!