Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan csinaljam?

Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktassam kezhez a hullamos papagajaimat? Meg lehet tanitani a hullamos papagajokat beszelni ha parban vannak?

KERLEK MINEL HAMARABB VALASZOLJAATOK!



2016. okt. 23. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan szoktasd kézhez, de azt tudom, hogy tanítsd meg beszelni. Ha párban vannak ez tényleg lehetséges. Mondogasd nekik sokszor azt a szót, amit szeretnél, hogy megtanuljon rad figyelni. Aztán majd egyszer csak, ha érdekli a dolog, elkezd utánozni, es valami olyasmi felet "krakogni", mint te. Utána valamelyest elkezd a krakogasa egy normális szóhoz hasonlítani, es aztán nem sok kell ahhoz, hogy megtanulja a szót.

Sok sikert!

2016. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. okt. 23. 13:45
 3/8 #rock and roll# válasza:
Nekem is kettő hullámos papagájom van fél éve már meg vannak.nem nagyon szelidek, beszélni meg nem beszélnek csak az egyik a nevére halgat.
2016. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szelídség és a beszéd NEM létszámfüggő.

Én pár nap alatt megszelídítettem a 2 hullámosomat. Beszéltetni nem akarom őket szóval tapasztalatom nincs benne de beszélj hozzájuk sokat. Ne csak 1 szót hanem bármit,olvass nekik hangsúlyosan vagy hasonló. Beszélj nekik minél többet aztán idővel vagy elkezdenek utánozni vagy nem. Egyedfüggő hogy érdekli-e őket, fogékonyak-e rá vagy sem.

2016. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a beszed letszamfuggo. Csak ugy tud beszelni tanulni, ha nem egyedül van
2016. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy 4-es válaszoló, te is azt írtad, hogy 2 papagajod van es meg mondod, hogy független a beszed a létszámtól...
2016. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Nem igazán értem miről beszélsz...

2 hullámosom van mert nekik úgy a jó ha legalább ketten vannak. Nem beszélnek, nem is akarom hogy beszéljenek viszont mindkettő szelíd. DE ha akarnám lehet beszélnének, nem biztos de lehetséges...


Sokan hiszik azt (ami egy tévhit) hogy ahhoz hogy beszéljenek vagy hogy szelídek legyenek ahhoz 1 madarat kell tartani mert ha többen vannak akkor nem lesznek szelídek és nem tanulnak meg beszélni.

Emiatt írtam hogy nem létszámfüggő. Ha 1 madár van, ha 2, ha 6 akkor is lehetnek szelídek és akkor is megtanulhatnak beszélni. Szóval csak a szelídség,beszéd miatt teljesen felesleges egyedül tartani amikor nekik kínzás az egyedüllét. Legyenek legalább ketten mert NEKIK az a jó és akkor is ugyanúgy beszélhetnek, megszelídülhetnek.

2016. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2016. okt. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!