Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ezek a fajok tarthatóak...

Ezek a fajok tarthatóak együtt? Milyen növényeket ralhatok ve nekik?

Figyelt kérdés

Fajok:

1 pár aranymellű asztrild

1 pár rácsosszárnyú asztrild

2 pár gyémábtgalamb

1(vagy 2) pár gould amandina

1 hím 2 tojó kanári

1 pár ékfarkú amandina

A hely nem tudom pontosan hogy mekkora mert ilyen L alakú,van benti rész,ez a nagyobb,de van kinti rész is nyárra,meg tavaszra. Tudom fűteni a helyüket. A helyük kb 6-7 köbméter lehet( benti rész)



#Asztrild
2016. dec. 26. 10:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*rakhatok be*
2016. dec. 26. 10:48
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne zsúfold őket túl,kezdjük ott hogy a gyémánt gerle nagyon sérülékeny a pintyfélékkel szemben+sok hely kell nekik,miel párban lesznek fészkelni fognak,hiába nem karsz be fészket ,épít magának,ha van helyed rendesen szóval olyan 2x3x2m es röpde szerűség simán tarthatsz pl

kb 15-25 zebrapintyet és pár gyémántot

2016. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Zebrapintyek a másik részben lesznek. Annak a benti része 2,5x1,5x2m kinti meg 1x1,50x2 m.

Ott lesz/van 10 zebra,1 pár káka,2 pár sirályka,meg 3-4 pár rizspinty.( ide mehet 1 pár szalagpinty?)

2016. dec. 27. 01:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha ebből a felállásból kiveszem az aranymellű asztrildot,helyette rakhatok szalagpintyet vagy ezüstcsőrű pintyet? Esetleg mind2-t
2016. dec. 27. 08:03
 5/12 anonim válasza:
Ha ennyire nem vagy képben a madarakkal kapcsolatban akkor miért szeretnél kezdetben ennyifajtát együtt tartani?
2017. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Itt mi ad okot arra a következtetésre,hogy nem vagyok képben a madarakkal?
2017. jan. 8. 22:03
 7/12 anonim ***** válasza:
1. volnék,vegyük akkor a madarakat sorra 1.aranymellű:hőigényes,nagy teret kedvelő afrikai faj,a társaságot elviseli,2.rácsos:afrikai faj,a földön keresgélés a mindene,szereti a nagy füvet,társaságkedvelő,3.gyémánt:jámbor,csendes,még a legkisebb pinty is vesszéjt jelent rá,kis helyen is el van,4.gould:a leg kényesebb kissé agresszív madár,külön tartsuk,az a leg biztosabb,5.kanári:nagyobbacska hely kell naki,mád rajokban élni,(mint mindegyik),nem agresszív,6.ékfarkú:helyigényes agresszív a kisebbel szemben.én ebből azt szűröm le hogy a 2 amandina fajtól eltekintve mind el lesz együtt.a hely akkora legyen ha mind felszáll egyik se érjen a mésikhoz,+ tele kell apkolni a helyüket a hulllámos ágú fűzfa ágaival,de olyan ágak legyenek amiken vannak 1-2 mm átmérőjű ágak is,tudjanak mozogni rendesen,a pintyek mindene az ugrálás,mivel az a 7 köbméter nem túl kicsi,rakhatsz be nagy ágakat,alul legyen átszitált sárga homok,kb 5 cm vastagon és abba ültethetnél füvet,magas hosszú szálút,vehetsz nekik pl kaszáló fűmagot,azt elveted 2cm mélyre pár nap és kinől,addig letakarod valami ráccsal hogy ne szedjék ki
2017. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sokat segítettél. Ment a zöld kéz
2017. jan. 9. 13:33
 9/12 A kérdező kommentje:
De lehet minden marad úgy,ahogy most van,mert a hullámosok lehet maradnak ott ahol vannak. Akkor meg a pintyek is maradnak úgy,hogy 10 pár zebrapinty,3 pár rizspinty,2 pár sirályka,1 pár ékfarkú. Külön ketrecben meg a kákák a gouldokkal.
2017. jan. 9. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:
ha jól értelmezem a papagájok meg a pintyek külön vannak,ám ezeket lehet együtt is
2017. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!