Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elék ez a kalit egy hullámos...

Elék ez a kalit egy hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés
A szélessége 57 cm, magyasság 76 cm, nélység 37 cm. A teteje félköríves. Eddig nimfapapagáj volt benne...
2010. máj. 3. 22:25
 1/3 anonim válasza:
ha egy nimfapapagáj volt benne, szerintem egyértelmű, hogy egy hullámos is jól ellessz :) Viszont akkor már kettőt vegyél, mert ők nem szeretnek egyedül.
2010. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elég, nekem sem volt nagyobban.


Én néha kiengedtem repkedni, aztán 3-4 napig nem tudtam megfogni :)


Mondjuk elég béna volt,

pl volt hogy ki akart repülni az ajtón, aztán neki fejjel az ajtófélfának, és paccs.. leesett a földre, meg beesett a szekrény mögé, aztán kisétált onnan, jól elvolt :)


amíg egyedül volt, még beszélgetett is velem. Ha csipogtm visszacsipogott, aztán később vettem neki egy társat, onnantól kezdve már nem szólt hozzám, csak egymással dumáltak :)

2010. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ekkora kalitkában 2 hullámos is jól el van. Állitólag a papagájok nem magányosak az ember mellett, csak sokat kell foglalkozni velük. És jellemző rájuk, hogy nem fognak hozzád beszélni, ha van párjuk.

Ezt én is tudom, mégis én is párt vettem. Most nimfáim vannak. Nagyon jól utánozzák a telefoncsörgést, meg cuppognak mintha puszit adnának.

2010. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!