Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet ez a papagáj csőrén?

Mi lehet ez a papagáj csőrén?

Figyelt kérdés
Van két hullámos papagájom , az egyiknek a csőre tetején , ahol az orrjuka van elszarusodott , vagy nem tudom hogy mondjam elváltozott az a része a csőrének , a másiknak nincsen ilyen problémája! Ha valaki tudja mi ez akkor írja le! Előre is köszi!

2017. jan. 8. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkül esélytelen hogy bárki bármit is szóljon. Nem vagyok látnok.
2017. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ez valami atkás felrakódás lehet.
2017. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Ezen az oldalon nincsenek távgyógyítók (maximum az ezotéria topikban) és állatorvosok is csak elvétve. Kép nélkül meg aztán végképp nem tud senki semmit sem mondani. A legjobb lenne, ha elvinnéd a madarad egy állatorvoshoz, majd ő megmondja, hogy mi az és mit kell vele csinálnod.
2017. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kép többet mond ezer szónál! Hullámos papagáj esetében a tojók viaszhártyája megvastagodhat a koruk előrehaladtával. Ha atkásodás esete áll fenn, akkor az nem csak a viaszhártyán látszik. A csőrük környékén kis taréjszerű bőrkinövések alakulnak ki, esetenként a lábuk is megvastagszik, elpikkelyesedik a bőr. Én Ivermectin Light-ot cseppentettem a nyakbőrükre, valamint paraffin olajjal kenegettem az érintett bőrfelületet.
2017. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!