Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol szerezzek olcsón fiatal...

Hol szerezzek olcsón fiatal nem kézzel nevel jákó papagájt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyire olcsón?
2017. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
100.000 alatt
2017. jan. 7. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
nézd meg deák ferit,nála talán van,bár nem tudom hol laksz,ő vecsésen,+ ha hozzá mész biztos ellát olyan tanácsokkal amit máshol nem kapsz ingyen
2017. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jan. 7. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
javítottam ,bocsi
2017. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha az olcsóság a lényeg ott már bajok vannak... A madár pontosabban a madarak (mivel hogy mindenképp párban kell őket tartani) ára a legkevesebb a tartásuk során. A röpdéjük, az etetésük, az állatorvos,stb szintén nem 5 ezer forint.

De ha az embernek fogalma sincs hogyan kell őket normálisan tartani akkor elég hamar lesznek bajok és az állatorvosi számla eléri vagy meg is haladja a madár árát....


Deákhoz meg az életbe nem mennék... Addig jó amíg nem hallja az ember a tanácsait mert azok mindent szolgálnak csak nem a madarak egészségét.


Ha ingyen tanácsra vágyik az ember akkor vannak neten csoportok ahol valóban értenek hozzá és valóban jó tanácsokat adnak.

2017. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
100 000 ft-ért max féllábú ferde csőrű jákóż vehetsz. Ajánlották Deák Jánost. Egyik legdrágább tenyésztő Magyarországon. Sima alap nimfát 5000-ért ad
2017. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de sok az az 5000,láttad már a kecskeméti árakat?nem 1x találtam olyan hírdetést hogy vad felnőttek csak mert béna fehére 7000 ft,felhívom mert pont kellett ,úgy voltam vele nem érdekel az ára,erre mit mond,elvitték,kb 1 órát volt fent
2017. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
netre sose keress csoportokat,nekiállnak majd egymással torzsalkodni,egyik jobban tudja majd mint a másik,kinek kell ez,amúgy szerintem ha annyira szar lenne a madarak élete nála nem került volna be tv adásba,a netre....én személy szerint tv ben 1 másik tenyésztőt se láttam........
2017. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért is kéne bekerülnie egy tenyésztőnek a tv- be??? Na meg Magyarországon?? A végén még az igazi tenyésztő lenne hülyének nézve meg leszólva ha elmondaná az igazat mert sokaknak nem tetszene és sokaknak nem érdeke az igazság.Rengeteg magát tenyésztőnek hívó szaporító,stb érdeke hogy az igazság ne derüljön ki az átlag hétköznapi emberek számára. Különben nem tudnának többé a madarak kihasználásából, kínozásából, eladásából élni.


Deákból bőven elég az amit láttam és hallottam tőle egy interjúban és amit megtudtam a tőle madarat vásárló emberektől.


Nem tudom milyen csoportokat ismersz de amikre én gondoltam ott sokaknak közös a gondolkodásmódja, célja azaz a madarak jóléte az első és emiatt szívesen adnak tanácsot de ha úgy látják az adott embernek nem való az adott faj akkor nem fogják ajánlani. Maximum akkor van egymásnak esés amikor az illető nem képes elfogadni a tapasztaltabbak véleményét, tudásukból/tapasztalatukból adódó tanácsait hanem inkább elkezd kötekedni, beszólogatni vagy kifogásokat keresni de mindenre.

2017. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!