Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Húsos szalonnát (Kolozsvári)...

Húsos szalonnát (Kolozsvári) ki lehet tenni a madaraknak? Vagy csak kenyérszalonnát?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A lényeg a fűtőanyagon van, nem fehérje kell. Én úgy vélem, a kenyérszalonna jobb. De végülisők döntik el. Tavaly pl. sem a szalonnát sem a magvakat nem kérte egyik madár sem a kertünkben.

Nekik kárt nem teszel egyik változattal sem, legalábbis szerintem.

2017. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sima olajos magok nem lennének jók? Tudod, hogy hideg van meg minden, de mégis csak madarak, a magokhoz vannak szokva.
2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magokat már tettünk ki, csak ma megmaradt egy darab szalonna az ebédből és gondoltam, kilógatom. De akkor inkább megesszük, nehogy megbetegedjenek tőle.
2017. jan. 29. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb a kenyérszalonna, de ami a lényeg, hogy ne legyen sózott! Ez nagyon fontos.
2017. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen sózott sem füstölt. Faggyú inkább.
2017. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a boltiba sok a só,abból is a jódozott,meg a füst se kell nekik :),ha kenyérszalonnát raksz ki azért kapard meg jól
2017. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez sós is, és füstölt is. Erre nem is gondoltam. Főleg most, hogy még inni sem tudnak, mert gyorsan befagyott a vizük is.
2017. jan. 29. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!