Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacsa hordozhat tyúkok számára...

Kacsa hordozhat tyúkok számára veszélyes betegségeket? Bővebben lent

Figyelt kérdés
vannak holland törpéim és apám egyik ismerőse hozott annó ajándékba egy kacsát (roppantul örültem neki mondhatom) és mióta itt van azóta majdnem minden hónapban lebetegszik olykor el is pusztul 1-2 törpe... de a kacsának semmi baja... a kacsa egyik kedven szórakozása amiért az elejétől fogva utálom h telefossa meg telemocskolja az itató vizet azonnal ha én azt lecserélem

2017. márc. 9. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
a betegség amit megfigyeltem eddig minden esetben gumboró ha érzékeim nem csalnak... a legutóbbi meg lehetett pestis is aminek abszolút nem örülök mert akkor az egész állományomnak vége vagy pedig marek egyensúly vesztés és kitekeredett vagy oldalra tartott fej
2017. márc. 9. 18:09
 2/4 anonim ***** válasza:
A tyúkoknak semmi féle képpen nem jó ha mindig retkes a víz. Mert ugye ők nem ahhoz vannak szokva, mint a kacsa, hogy csak oratyájja szét a vizet utána még iszik belőle.( És egyébként hordozhat, anélül hogy rajta mutatkozna
2017. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval a koszos vízzel mindenféle kórokozók könnyen a szervezetükbe kerülhetnek
2017. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2017. márc. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!