Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnék szert tenni egy...

Süt kérdése:

Hogyan tudnék szert tenni egy Dolmányos Varjú fiókára?

Figyelt kérdés

Igen. Tudom hogy vad, és védett, és nem is azért akarom tartani hogy levadászhassam meg ilyenek.

Az okoskák, és szájkaratésok KÍMÉLJENEK!

Felelős állattartó vagyok! Azért szeretnék varjat, mert rendkívül okos, és alkalmazkodó állat.


2017. márc. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem védett állat, sőt a 79/2004. (V. 4.) FVM rendelet szerint "az elejtett, elfogott szarkáért, szajkóért és dolmányos varjúért tíz darab sörétes lőszer" jár.

[link]


Google-n keress rá.

Itt pl. 2010-ben egy menhely keresett 4 fiókának gazdit. [link]

2017. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mesélj, milyen állatokat tartottál eddig? :)
2017. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
.orrmányos varjúfiókát
2017. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért írtad nagy kezdőbetűvel? Egyébként menhelyeken leginkább találni, de láttam már, hogy Vaterán is árulják (ez mondjuk furcsa nekem, mert az lehet fészekből kiszedett fióka is.)
2017. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első!

Köszönöm a választ! keresni fogom.


Második!

Volt már halam, papagájom, hörcsögöm, hüllőm(Lacerta viridis), kutyám, és most van 3 macskám. Szeretnél még hülyeséget kérdezni ?


Harmadik! Már írtam hogy az idióták kíméljenek...


Negyedik! Kiemelésképpen :)

És nem nem szeretnék kifosztani egy fészket, és nem is akarnék kifosztott fészekből fiókát ... :/

Köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 17. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszolok most, és akkor meg lesz a kérdés nekem. Várd meg a fiókaszezont, mert potyognak a fészekből, előfordulhat néhány angolkóros, vagy sérült, azok gazdát keresnek. Én most nem vagyok az országban, de majd megkérdem az ismerőseim.Üdv.
2017. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az miért jó ha van otthon varjam? Nem túl hangos?
2017. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!