Kezdőoldal » Állatok » Madarak » El tudnám adni a zebrapinty...

El tudnám adni a zebrapinty fiókákat?

Figyelt kérdés
Vettem egy pár zebrapintyet és arra gondoltam hogy a nyáron egyszer tenyészteném őket hobbiból.El tudnám adni a fiókákat vagy inkább ne tenyésszem?

2017. márc. 30. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos el tudod adni. meghirdetheted a neten, újságban, de az a legbiztosabb ha végigjárod az állatkereskedéseket és megkérdezed a boltostól megveszi-e. lesz aki nem kér, lesz aki megveszi, lesz aki többet ajánl lesz aki kevesebbet. de biztos hogy megéri.
2017. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem nőtt a tojó a szívedhez...Mert gyakori eset, hogy a tojóba beletörik (2 ismerősőmnél is volt ilyen) vagy bennszorul (bár erről az esetről pontos infókat nem hallottam,de előfordulhat) a tojás. És persze a kicsiket is el kell tartani, ha nem viszik el az emberek. Vagy leadni egy állatkereskedésnek.
2017. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ha ez ennyire gyakori akkor inkább nem kockáztatok mert már nagyon régóta szerettem volna zebrapintyeket és nem szeretném ha a tojó meghalna.
2017. márc. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!