Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. Mi okozhat rángatózás...

S. O. S. Mi okozhat rángatózást hullámos papagájnál?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérem, hullámos papagájomnak pát hete a jobb lába elkezdett rángatózni.Nem foglalkoztam vele, bár a google-be rákerestem, de rángatozó papagájról sehol nem találtam semmit. Ma már mindkét lába rángatózik, a jobb lábát szegény már fel sem tudja húzni....ez vmi idegrendszeri betegség lehet? Tapasztalat?

2017. márc. 31. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát. mit tudunk mi laikusok itt a távolból csinálni?

nincs rángatózós tapasztalatom.

vigyed orvoshoz, ha valamennyire is érdekel a madarad. ez kegyetlenség, állatkínzás. tehetetlen és be van zárva, te vagy a felelős érte.

Pesten az Állatorvosi Egyetem vad és egzotikus állatok tanszak/klinika, vagy Exopet.

2017. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Sokat "segítettél"....TAPASZTALATOKAT várok. Okostojások kíméljenek...
2017. márc. 31. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az elsőnek igaza van.
2017. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen tapasztalatokat vársz amikor kismillió probléma és betegség van a papagájoknál. Akik ráadásul mivel prédaállatok így elrejtik a bajukat ahogy csak tudják addig amíg van hozzá erejük.

A legkisebb észrevett abnormális dolognál is a "vidd állatorvoshoz" a legjobb és egyetlen tanács.

És a sima állatorvosok nem jók mert ők nem értenek a madarakhoz és csak félrekezelik... A leghozzáértőbb és majdhogynem egyetlen madaras orvosok az első válaszoló által említett helyeken vannak Budapesten.

A papagáj tartás költséges hobbi.


Véleményem szerint ez egyáltalán nem idegrendszeri probléma... hanem más komolyabb baj lehet.


Hetek óta nézed ahogy ott kínlódik szegény madár. Vidd végre el madaras orvoshoz és reménykedj hogy nem ártottál(túl sokat) azzal hogy ennyit vártál. Nem neten keresztül kell madarat gyógyítani mert nem is lehet... Igaz sokkal olcsóbb mint 15-20 ezret az orvosnál hagyni de mint írtam költséges hobbi és vállaltad a tartásukat amibe az állatorvos is beletartozik. Felelősségteljes állattartás...

2017. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!