Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Trópusi madarak tartása?

Trópusi madarak tartása?

Figyelt kérdés
megnéztem a tukánt,de csomó pénz és szeretnék v.milyet.Tudna v.ki segíteni?
2017. jún. 29. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy milliomos aki a trópusokon él akkor felejtős.


Jó nagy röpde kell neki ami már önmagában 7 jegyű összeg. Biztosítani kell neki télen-nyáron a megfelelő hőmérsékletet és páratartalmat. Az etetéséről nem is beszélve... Na meg a hozzáértő orvos keresése és fizetése...


Maradj inkább a papagájoknál azok is egzotikusak. Sőt az emberek nagy részének már a papagájok HELYES tartásával is meggyűlik a baja, beletörik a bicskája főleg a nagyobb fajok esetén akik szintén nagy helyet meg párásítást,stb igényelnek.


Olyan madarat tarts aminek ki is tudod elégíteni az igényeit. És ne azért akarj mert egzotikus/egyedi/ritka mert akkor a madár(madarak) csak rosszul fogják érezni magukat, megbetegszenek költhetsz egy csomó pénzt állatorvosra és az se biztos hogy túlélik. Kinek jó ez? a madárnak biztos nem.


Én is szeretek sokfajta madarat mégse tartok mert jelenleg nem tudnám jól tartani. Na meg olyan faj is van amit soha nem fogok tartani mert tudom mivel járna az és nem érzem elégnek/alkalmasnak magamat,életemen hozzá. Azért meg nem akarok szerezni hogy szenvedjen és idejekorán meghaljon.

2017. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!