Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol próbálkozhatnék 2 nimfapap...

Hol próbálkozhatnék 2 nimfapapagáj örökbe adásával?

Figyelt kérdés

Már hívtam tenyésztőket, az állatkertet, ismerősöket is kérdeztem, de sehol nem fogadják őket.

Hamarosan költözöm, és az új lakásba nem vihetem őket, mert nem tudnám biztosítani megszokott körülményeiket.


2017. júl. 1. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon hírdesd, ott remélhetőleg gyorsan gazdára talál.
2017. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mások is javasolták, viszont ha megosztom egy csoportban, akkor azt az összes ismerősöm látja, és nem tartozik mindenkire, hogy költözöm, ezt pedig bele kellene foglalnom a hirdetésbe, mert a csoport úgyis rákérdezne, hogy miért válok meg tőlük.
2017. júl. 1. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha zárt csoport, akkor a többi ismerősöd nem látja, csak a csoporttagok, amit kiírsz. Olvass utána, de több mint valószínű, hogy így van.
2017. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zárt csoportban csak az látja aki benn van a csoportban. Ilyen pl. a Papagájosok csoport ahol nagyon sok a tag.


Mit jelent az hogy nem tudnád biztosítani a megszokott körülményeket?

Sok minden megoldható.


De ha mindenképp oda akarod adni valakinek akkor csak olyan helyre add ahol nemcsak szeretik őket hanem értenek is hozzájuk és jó körülményeket biztosítanak. Kérj képet a leendő helyükről,stb. Ezt csak azért írom mert sajnos az örökbefogadható papagájokért sok olyan ember jelentkezik akinek a szaktudása, informáltsága szinte 0...

2017. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már gazdira találtak.

Egy hobbitartó vitte el őket, aki több madarat tart röpdében, ezen kívül másfajta állatai is vannak.

Azért köszönöm a választ!

2017. júl. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!