Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan készítsek házilag...

Hogyan készítsek házilag nimfapapagáj hámot?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nimfámnak készíteni egy hámot de nemtudom hogy fogjak hozzá...

2017. máj. 10. 20:42
 1/3 anonim válasza:
Én is gondoltam már rá, vettem ilyen széles, puha cipőfűzőt, ami olyan, mint egy kicsi heveder. A lényeg, hogy körbeérjen a mellkasán az egyik rész, a másik két pánt V alakban indul a hátán a nyak felé, a vállain át le a has felé. Semmiképp ne legyen szoros, a póráz résznek rugalmasnak kell lennie, mert egy hirtelen rántás komoly sérülést okozhat neki. Úgy tudom sok idő hozzászoktatni a madarat...semmiképpen sem szabad ráerőltetni, megijedhet és kárt tesz magában. 😞
2017. máj. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán ajánlott.

Próbáld csinálni egy nagyobb részt a szobádban, ahol szabadon kint lehetne, nem érthetné baj. Ez így sokkal jobb és biztonságosabb is.

A hám több kárt okozhatna sajnos és ő sem élvezné.

2017. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A házilag készített dolgok nagyrésze hamar tönkremegy, vagy még használatba sem vehető, főleg így, hogy 0 ismereted van hozzá.


Reptesd a szobádban, miután biztosítottad, hogy bútorok mögé nem tud beesni, ablakon, ajtón nem tud kirepülni.


A hám nem igazán válik be. Egyrészt lehet el se fogadná, meg sem tűrné magán, csak stresszelnéd feleslegesen. Kiviszed, hogy na had repüljön, de szegény nem tudja, hogy van hozzá kötve egy 5, 10, 20 méteres kötél, ami bármibe beleakadhat, de még ha nem is, szegényt visszarántaná, amint megpróbálja meghaladni az általa engedélyezett távolságot. Visszarántja, bumm számtalan helyen megrándulhatnak az izmok, le is eshet a földre, ha nem tud időben reagálni, vagy nem is képes, mert az idegen hám súlya, elhelyezkedése ebben gátolja, vagy a kötélbe kap bele.


Szerintem nem jó ötlet.

Amúgy párja van?

2017. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!