Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez milyen fajta papagáj? és...

Ez milyen fajta papagáj? és mennyibe kerülhet egy ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Most hirtelen felcsaptam a díszmadaras könyvem, sajnos pont ilyen madárkát nem találtam, de talán az őszibarackfejű törpepapagájra hasonlít. Az biztos, hogy valamilyen törpepapagáj. Pontos árat nem tudok, de szerintem pár ezer forintért már lehet kapni. :3
2017. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feketesapkás.Tolltépésre hajlamos játékos természetű madár borsos áron ami szerintem olyan 50-60 körül lehet darabonként
2017. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2017. júl. 3. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feketesapkás,hanem valami rokon faj. A törpepapagájos meg nem sokat érthet a madarakhoz :D Valami amazon faj. Mondjuk akár lehet fiatal feketesapkás papi is.
2017. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na megnéztem. Rozsdássapkás papagáj,arra gondoltam de nem voltam benne biztos, ezért inkább nem akartam hülyeséget írni. Az ára valóban 130€ + körül mozog
2017. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rozsdássapkás papagáj

Hiperaktív nagy bohócok, egymással birkóznak, lógnak,másznak mindenfelé DE nevelést igényelnek ha együtt él velük az ember és mint minden papagájhoz szaktudás kell a tartásukhoz, a HELYES tartásukhoz.


Drága de nemcsak a 2 madár(ugyanis egyedül NEM tartjuk őket, csakis párban) hanem a röpde amit igényelnek na az is sok. Ha kinti röpde akkor bőven 6 jegyű összeg, ha benti akkor valamivel olcsóbb.

És akkor a megfelelő változatos étrend biztosításának költségét és az esetleges állatorvosi(jobb esetben évi,kétévi kontroll) vizsgálatok árát meg se említettem.

2017. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!