Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen nemű a zöld hullámos...

Milyen nemű a zöld hullámos papagáj? (kép lent)

Figyelt kérdés

A kéket tudom, hogy tojó, de a zöld?


[link]

[link]


2017. júl. 19. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mondom, én nem értek hozzá, de a második képen olyan, mintha kezdene kékülni neki, vagy csak szerintem?

2017. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fiatal tojókra tipikusan jellemző a világoskék-fehér viaszhártya.

A képen 2 tojó van ez 100%. És ha csak ők vannak ketten akkor amint ő is ivarérett lesz lehet hogy harc lesz. 2 tojó egybe nem szokott jól meglenni, 2 hím szokott jól kijönni na meg ugye a hím-tojó páros.

Egyébként 2 kék madarad van. A zöld csak zöldnek tűnik a 2. típusú sárgaarcúság miatt(ez egy színváltozat).



Nem értem aki nincs tisztában a nemek megkülönböztetésével és hogy ez a színváltozattól,kortól hogyan változik az minek válaszol úgy mintha értene hozzá...

2017. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom ismered-e ezt a videót de ajánlom. Elsősorban a tükör,csengő miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=5GN1OJYkS-M

2017. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát, pont azért akartunk hímet, hogy jól meglegyenek és ne legyen gond, azt mondták, hogy hím, elhittük. :/

Remélem, hogy kivételt fognak képezni és meglesznek azért.

2017. júl. 22. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!