Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen nemű hullámos papagájok...

Milyen nemű hullámos papagájokat tartsak?

Figyelt kérdés
Szeretnék két hullámost, de nem tudom eldönteni, hogy két fiút, vagy két tojót.....Ha eggyütt tartanák velük még két zebrapintyet, akkor azokból milyen nemű egyedeket válasszak?

2015. jún. 27. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen voltak zebrapintyeim (1 lány, 1 fiú). Később kaptam egy hullámos papagájt (fiú), nagyon jól megvoltak együtt. Hamarosan vettünk egy lány hullámos papagájt is. Ha jól tudom csak a fiú papagájokat lehet megtanítani beszélni. (bár nekem sose sikerült)
2015. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tojókat is meg lehet tanítani beszélni, de ez a készség úgyis egyedfüggő. Én egy tojót és egy hímet akartam, végül kiderült, hogy két hím (pedig hobbitenyésztőtől vettem, aki azt mondta, 40 éve tart hullámosokat, szóval szerintem neki tudnia kellett, de látta, hogy nem sürgős a vásárlás, ha nincs olyan színű pár, amit szeretnék, akkor inkább elmegyek máshoz), állítólag a két hím békésebben elvan egymás mellett, mint két tojó. Az enyémeim legalábbis nagyon jól megvannak.
2015. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem párosodtak?
2015. jún. 28. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Furcsamód nem. De a zebrapintyek költöttek.
2015. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!