Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez atka lenne? (hullámos papagáj)

Ez atka lenne? (hullámos papagáj)

Figyelt kérdés
a viaszhártyája fölött barnás és mintha a viaszhártyája is kicsit vedlene. néha szokta vakarni!

2017. júl. 21. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

A hullámos papagáj nem atka, az egy papagájféle ^^

Szívesen!

2017. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem lehet válaszolni...

A külső szaruréteg cserélődik rendszeresen ami normális. De az atka is lehet hasonló.

Tegyél képet!

2017. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos képet nem tudok mutatni .de azért kérdeztem mert úgy semmi baja eszik,iszik,játszik,csicsereg. de az orra fölött szorosan van egy sáv vöröses barnás arra vagyok kíváncsi hogy ez az e. amúgy 1.köszi az értelmes választ!
2017. júl. 22. 08:43
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha valaki leírja hogy kell képet tenni akkor teszek!
2017. júl. 22. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Feltöltöd a képet a kepfeltoltes.eu oldalra majd az ott lévő linket amit ad az oldal bemásolod ide a válaszodba.


Nem tudom fejből melyik linket kell másolni illetve hogy egyáltalán hányféle linket ad az oldal mert régen használtam de egyértelmű ha mégse akkor inkább másold be egymás után mindet.

2017. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként amit írsz az nem tűnik atkának. Ha jól gondolom egy kék madárról van szó, náluk előfordul efajta "elváltozás" átmenetileg,jön és megy de nem tudom mi okozza.
2017. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!