Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 3 éves hullámos papagájom nem...

3 éves hullámos papagájom nem eszik már 4 napja. A kajája ugyanaz, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 08:57
 1/7 Zewgo ***** válasza:
Mit tehetsz? Hogy,elviszed állatorvoshoz
2017. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azonnal állatorvos. Ha esetleg nem is iszik, akkor nagyon rövid idő alatt kiszárad. Mennyire kezes? Próbálj meg egy kis almát adni neki, esetleg főtt(!) burgonyát só nélkül. Ha teheted tegyél be hozzá egy jó minőségű fürtös kölest is, ezt igazából bármelyik állateledel boltban kapsz. Vetri DMG, neten is rendelhető, napi egy csepp a csőrébe, ez segít életben tartani, küzdeni az esetleges betegségek ellen, de semmiképp nem elegendő önmagában. Mit adsz neki enni? Kap elég vitamint? Csőrkoptató, madárhomok rendelkezésére áll? Gubbaszt? Felborzolt tollal ül? Milyen a széklete?

Kérlek vidd orvoshoz, egyáltalán nem kerül sokba, én 1700 forintot fizettem a múltkor a hullámosommal.

2017. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha 4 napja nem enne egy ilyen gyors emésztésű állat akkor abba kételkednék hogy még életben lenne.


Nem nézegetni kell az állatot napokig ha baj van hanem egyből rohanni vele orvoshoz, HOZZÁÉRTŐ orvoshoz.


Nem tudom a kettes válaszoló milyen problémával vitte orvoshoz a madarát és hozzáértő orvoshoz vitte-e de kételkedem ugyanis a vonat többe kerül de ha esetleg ott lakna jó orvos közelében akkor is alapból több ezret elkérnek azért hogy a hozzáértő orvos a kezébe veszi a madarat és megvizsgálja alaposan, a labor,stb megint pénz, az altatás is pénz, ha adnak be neki valamit az is pénz... Szóval jó kérdés...

És csak jelzem pár napja voltam hozzáértő orvosnál és még vissza is kell vinnem szegényt legalább kétszer.

Drága de ő legalább pontosan tudja mi fán terem a papagáj...

2017. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dorii0404 válasza:
Valószínű megbetegedett! Vagy pedig már unja a kajáját amit adsz neki...ezért azt ajánlom hogy próbálj ki valami másikat.Sok víz minden nap(tiszta)!Vagy pedig lehet szegény megöregedett !
2017. aug. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 megadex ***** válasza:
0%
Mehet a levesbe :D
2017. aug. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rohanj vele az orvoshoz.....nem értem eddig mire vártál. Ha Budapesti vagy az állatorvosi egyetemet vagy Gráf doktor rendelőjét tudom ajánlani a Fehérvári úton. Félháborító, hogy 4 napig elnézed, hogy nem eszik az állatod.
2017. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne add neki ugyanazt már biztos nagyon unja.
2017. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!