Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jol banok a papagájaimmal?

Jol banok a papagájaimmal?

Figyelt kérdés
Van egy pár hullámosom t/h... naponta 3-tól 5-6 órát ki van nyitva a ketrecuk ki is használják. A hím (nemtudom mi a szak szó rá) teljes bizalommal van felem mindig este berakom a ketrecbe ha aludni megyek ilyenkor ra áll a kezemre (nem én eröszakolom rá) es teljes nyugalommal be tudom rakni mióta vettem mellè egy tojót nehezebben megy ugyan is a tojo ezt mindig megzavarja ö fél töllem nagyon ritkán öt is be tudom rakni egy bottal amit a ketrecbol szedek ki... naponta adok nekik új gyumolcsot zoldet meg ha nem is eszik. kb 2 honapja van nalam a hím. A tojo kb 2 hete. (Ezert is szokott hozzám a hím) szerintetek ha rendszeresen foglalkozok veluk meg fog szokni a tojo is ? Ez igy egy normális bánás mód? (Neha kb heti 2x kirakom a kordozhato kis ketrecem be oket a hüvösre hagy elvezzek a friss levegot is a nagy teret)
2017. aug. 23. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Hordozható**
2017. aug. 23. 23:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. :) :D
2017. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen:))))
2017. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idő és sok foglalkozás kérdése csak hogy megszokjon a tojó is.


A jól bánásra igen a válasz.


A jól tartásra való válaszhoz több infó kéne. Mekkora a ketrec és mi van benne? Szobában van nekik kialakított hely? Van lehetőségük fürdeni? Versele-laga, JR farm vagy hasonló minőségű magot esznek? Kapnak kertből vegyszermentes, tiszta gyomokat,fűféléket, virágokat(már amelyiket ehetik)? Szoktak kapni csírákat és zöldségeket is? Van madárhomok és szépia előttük? Kapnak 2-4 hetente egyszer főtt tojást?

A szoba madárbiztos? Van használva velük egy légtérben vegyszer,spray, cigaretta...?

Téli D-vitamin pótlásuk hogyan lesz megoldva?

2017. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szomszéd veteményesébol kapnak mindent vegyszer nelkul tojast nem igen adok nekik de persze adhatok 4x4x3m es ketrecbe rakom oket ha epp nem jatszok vagy nem rakom ki öket a tájat nézni homokot furdetot se raktam nekik be (linkeket kuldesz akkor veszek nekik ahogy tudok...) pont ezért raktam ki a kérdést hogy kapjak olyan tipeket amikel javithatok a tartásukon... vagy ha elmaradt 1-2 lét fontoságu dolog...
2017. szept. 16. 12:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ablakba terveztem saját kezuleg a ketrecet...
2017. szept. 16. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szuperül hangzik. :)

Ebbe a videóba azt hiszem mindent megtalálsz vagy ha nem akkor utalás van benne és tudsz rákeresni,olvasni a dologról bővebben.

https://www.youtube.com/watch?v=5GN1OJYkS-M

2017. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!