Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történt az előbb a hullámos...

Mi történt az előbb a hullámos papagájaimmal? Komolyan még én is megijedtem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 22:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy nagyon csipognak, visítanak. Kimentem megnézni őket. Összevissza repültek a sötétbe, visitva, mint aki meg van veszedve. Feloltottam a villanyt, de akkor sem nyugodtak meg , röpködtek össze vissza , neki a ketrecnek. Nem tudtak megnyugodni.Olyan fura volt , menekültek volna ki a ketrecből, mintha valamit megéreztek volna. Soha nem csináltak ilyet.
2011. szept. 16. 22:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak hallottak valami hirtelen hangosabb zajt, és megijedtek
2011. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem mászott be hozzájuk egy egér? nagy lepke?macska? Vagy csak volt valami olyan fény. Vidd be őket éjszakára szerintem, biztos ami biztos. Ha nagyon megijednek el is pusztulhatnak, vagy elkezd hullani a tolluk vagy összetörik magukat. A mi madaraink is valami ijedtségben pusztulhattak el mert reggel mikor elmentem suliba még jól voltak, mikor délbe hazamentem már mereven feküdtek a kalitka alján:S
2011. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem mászott be semmi hozzájuk. Nem kint van, hanem bent a házban vannak nagy ketrecben.
2011. szept. 16. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem akartam a vészharangot kongatni vagy ilyesmi, csak biztos ami biztos... Meg ha csak macska volt, az össze-vissza zavargálja őket és összetörik magukat.
2011. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor takard le őket.. :)
2011. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sötétbe vannak. hiába takarom le, akkor is ugyan olyan sötét lesz :D
2011. szept. 16. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Az én nimfáim is szoktak néha éjjel repkedni. Ilyenkor felkapcsolom a villanyt és megnyugtatom őket. Gondolom ilyenkor az történik hogy az egyik odébb megy és ettől megijed a másik mert nem tudja mi mozog mellette. Vagy az egyik elveszti az egyensúlyát/megcsúszik ezért leesik az ülőrúdról és repkedni kezd mert a sötétben nem tudja hogy mi történt,hol van. Esetleg valamilyen hirtelen hangtól ijednek meg.
2011. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

megéreztek valamit vagy valakit......

ha én lettem volna a helyedben nagyon beszartam volna az biztos.

2011. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szoktak furcsa dolgok történni nálatok?
2011. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!