Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik madar ad ki hangokat...

Melyik madar ad ki hangokat Magyarorszagon, oktoberben, este 10kor?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekes jellegzetes, karakteres hangja volt, nem ismertem fel. Mi lehet az?
2017. okt. 4. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Bagoly
2017. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh, az lehet. De egesz kozel az ablakomnal csinalta, es meg soha eletemben nem hallottam ezt a hangot. Hm, de ez innen nezve mar eleg valoszinu.
2017. okt. 4. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Felénk a szarkák és a denevérek aktívak este 10-kor.
2017. okt. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Deneverre is gondoltam. Egy korabbi Gyk kerdest olvastam, ahol leirja a kerdezo, hogy milyen sipolo hangot ad ki, es nalam is ugyanez, de meg mindig nem tudom, hogy milyen allat. Csak kivancsi vagyok. Ilyen sipolas szeru, es inkabb fioka jellegu hangja van, amit furcsanak hondolok oktoberben, azert kerdezem.
2017. okt. 5. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen!! Koszonom a segitseget, pont most kerdeztem az ittenieket, hogy mi lehet, es mondtak, hogy bagoly :)) de pontosan ezt a hangot hallottam :)) kuvik az. Azert volt furcsa, mert meg soha nem hallottam errefele ilyesmit, es nagyon kivancsi voltam. Orulok, h itt is vannak ilyen allatok :))
2017. okt. 5. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami palimadár volt.... én utána néznék alaposan!
2017. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megtettem, koszi :)) nem erdelyi
2017. okt. 9. 15:01
 9/9 A kérdező kommentje:
akarom mondani erdei (autocorrect) :)
2017. okt. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!