Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A vadgalambok betegségeket...

A vadgalambok betegségeket terjesztenek?

Figyelt kérdés

Csak bolti galambot lehet meg enni?Itt arra gondolok hogyha lelőnék egyet meg lehetne főzni vagy kockázatos?

Kárpátalján élek és erre fele nagyon sok van.



2017. okt. 10. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
A balkáni gerle több betegséget terjeszt mint a patkány.
2017. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Jobb ha nem eszed meg.
2017. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Magyarországon a balkáni gerle és az ötvös galamb vadászati idényben vadászható (jogosultság esetén).

És természetesen fogyasztható is, ha az elrejtett példány egészséges volt.

2017. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
otthon meg lehet állapítani hogy a galamb egészséges-e?
2017. okt. 10. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor egyszerűbben mondom hogy megértsd: nem vadászhatsz balkáni gerlére mert se vadászengedélyed, se vadászidény nincs rá.
2017. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Tisztázzuk a tévedéseket:


A balkáni gerle és az örvös galamb vadászidénye aug. 15-től jan. 31-ig tart.



A vadászok nem eszik meg.



Magyarországon régen megették a házigalamb fiókáit kirepülésük előtt, akkor még talán nem annyira fertőzött.


Én nem ennék meg olyat ami szabadon van, mert mint feljebb is írták, több betegséget terjeszt mint a patkány ( csak jobb a PR-ja)

2017. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Vadonélő madaraknál nincs tisztább élőlény.A városi madarak a betegesek.
2017. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

"Tisztázzuk a tévedéseket:"

Tisztázzuk!


"A balkáni gerle és az örvös galamb vadászidénye aug. 15-től jan. 31-ig tart.

Írt ettől eltérőt bárki is?


"A vadászok nem eszik meg."

Nem mondod?


"Magyarországon régen megették a házigalamb fiókáit kirepülésük előtt, akkor még talán nem annyira fertőzött."

Megeszik azt még most is! Miért ne ennék?


"Én nem ennék meg olyat ami szabadon van, mert mint feljebb is írták, több betegséget terjeszt mint a patkány ( csak jobb a PR-ja)"

Őz, szarvas, muflon, fácán, nyúl is szabadon van mégis megeszik (megesszük), nem véletlenül van húsvizsgálat!

Nem tudom mennyivel egészségesebb egy agyon antibiotikumozott, 'tömegtermelt' csirkemell!?

2017. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

"A balkáni gerle és az örvös galamb vadászidénye aug. 15-től jan. 31-ig tart.

Írt ettől eltérőt bárki is?


Pont az én bejegyzésem fölött : "se vadászidény nincs rá." Olvasni sem tudsz ? analfabéta


"A vadászok nem eszik meg."

Nem mondod?

Mondom is, meg írom is. Majom



"Magyarországon régen megették a házigalamb fiókáit kirepülésük előtt, akkor még talán nem annyira fertőzött."

Megeszik azt még most is! Miért ne ennék?

Írtam én, hogy most nem eszik meg ? idióta



"Én nem ennék meg olyat ami szabadon van, mert mint feljebb is írták, több betegséget terjeszt mint a patkány ( csak jobb a PR-ja)"

Őz, szarvas, muflon, fácán, nyúl is szabadon van mégis megeszik (megesszük), nem véletlenül van húsvizsgálat! ez azért nem ugyan az . Pl a rókát sem esszük meg, csak azért mert a nyulat megesszük. kretén



Nem tudom mennyivel egészségesebb egy agyon antibiotikumozott, 'tömegtermelt' csirkemell!? nos én ezt is tudom . Ostoba

2017. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sértve érzed magad?

Frusztrál valami?

El ne vigyen a szívroham!

A jelzőidet meg nyugodtan megtarthatod magadnak, se, keményebb, se nagyobb f.rk. nem leszel tőle!

2017. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!