Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A vadgalambok betegségeket...

A vadgalambok betegségeket terjesztenek?

Figyelt kérdés

Csak bolti galambot lehet meg enni?Itt arra gondolok hogyha lelőnék egyet meg lehetne főzni vagy kockázatos?

Kárpátalján élek és erre fele nagyon sok van.



2017. okt. 10. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha elkapnak hogy engedély nélkül, idényen kívül lövöldözöl, simán börtön is lehet belőle.

Ezt ezren kérdezték már. Az ellenőrizetlen húsból lehet dolgokat elkapni. Nehezebben diagnosztizálják ha el is kapsz valamit mert nincs napirenden hogy a polgárok állatokat ejtenek el és fogyasztanak.

itt hiába kérded úgyis azt csinálsz amit akarsz. Az állatvédők, madármentők,törvényt ismerő,lelket tartalmazó emberek azt mondják ne, az állatkínzók, szadisták, lelketlen jelöltek azt mondják lőjed.

1# mondok egy emlőst ami több betegséget terjeszt mint a patkány: te.

2017. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek de ha már az engedélyről van szó fentebb már említettem hogy Kárpátalján azaz ukrajnában élek,persze itt is kell engedely de itt nem buntetik annyira max figyelmeztetnek egyszer ketszer de ha van vadász ismerosod akkor nyugodhat vadászhatsz vele.Én hetcből nem vadászok csak olyat lövök amit meg is esszunk és csak annyit amennyit meg birunk enni.Mivel az ismeroseim kozul meg senki nem evett galambot de a tv-ben mar tobszor is lattam hogy keszitik a "galamblevest" ezert tettem fel a kerdest.
2017. okt. 11. 07:06
 13/13 A kérdező kommentje:
Másrészt meg szeretem az állatokat es sajnalom is oket de nagy családosok vagyunk a szuleim betegek es muszály enni kevés fizetest kapok heti 6 napot dolgozok szoval nem lelem oromemet a vadaszatban de muszaly enni.
2017. okt. 11. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!