Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj szállítása...

Hullámos papagáj szállítása hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne,hogy hogyan oldhatnám meg 1 hullámos papagáj pár szállítását 3 naponta A-ból B pontba? 3 percre van a 2 pont egymástól szóval nem nagy távolság,amitől félek az az hogy a hűvös idő miatt megfáznak amiről úgy olvastam akár halálos is lehet. Ha letakarom szállítás közben valami ruhával a kalitkát az elég védelmet nyújthat ennyi időre?



2018. jan. 11. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
A hullámos papagájt csak kiegyengetett állapotban lehet szállítani.
2018. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy cipős dobozt juggasszál ki, és tedd abba.
2018. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kell őket 3 naponta szállítani?
2018. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sétáltatja, vagy megnézi, hogy igazat mondunk-e
2018. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hol vannak tartva egyébként.

Ha szobahőmérsékleten tartod őket, akkor az aljtollakat levedlik, ilyenkor nem szabad hidegnek (főleg szélnek, nedvességnek) kitenni a papagájokat. Ha valami védett helyen vannak (ami nem fűtött, de azért sosincs hidegebb -5 - -7 °C-nál!), akkor ennyi időre minden további nélkül bírják akár a -10 °C-ot is (de nem ónos esőben és viharos szélben).

2018. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekes a dolog és jó kérdés minek akarod őket hordani oda-vissza 3 naponta?


Itt-ott kilyukasztott cipősdoboz, pléddel körbetakarva(levegő azért jusson nekik) és egy táskába rakva elég lehet.

2018. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem, ha szállítható nagyságú a kalitkájuk, azt letakarva simán elviheted őket, ha csak három perc sétáról van szó. Ha három naponta dobozba rakod őket, az elég nagy stressz nekik.
2018. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,tehát ha ruhával lefedem arra a kis időre a kalitkát szállíthatom.

Jogos,hogy felmerül a kérdés miért kell 3 naponta. Azért mert szülők külön élnek és ezért,mert nekem egyik szülőm mindennap dolgozik,ő egész nap nem tudna velük foglalkozni amikor a másik szülőmnél vagyok,így kénytelen vagyok ehhez folyamodni. Apám pedig(akihez 3 naponta vinném őket és én is annyi időt vagyok nála) amikor iskolában vagyok tudna velük foglalkozni,nem lennének egyedül,ki is jöhetnének egész napra a kalitkából.

2018. jan. 12. 11:47
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ahol lakom anyumnál ott ilyen 20-24 fok is szokott lenni,bár inkább a 24,apámnál meg ahova vinném őket ilyen 17-18 fok körül szokott lenni.
2018. jan. 12. 11:50
 10/14 anonim ***** válasza:
a 17-18 fok sem baj, szerintem ott nem lesz semmi bajuk...
2018. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!