Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nyári lúdat szeretnék tartani...

Nyári lúdat szeretnék tartani otthon. Honnan lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés
Nem rabságban szeretném tartani őket hanem teljesen szabadon. Vannak vadkacsáim is,októberben elmennek és márciusban jönnek vissza költeni. 🙂 Nyári lúd is kellene nekem,de mivel védett így nem hiszem,hogy tudok szerezni....... Környező országokból esetleg nem lehetne szerezni? Tud valaki ebben segíteni?
2018. jan. 27. 18:47
 1/9 anonim válasza:
0%
úgy kell megkérdezni a ludakat, hogy előtte 12-es sörétessel megkínáljuk őket! tuti szóra bírod őket, hogy merre lehetnek
2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vadkacsát hogyan szereztél? :O
2018. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tojásokat találtam és keltetőbe tettem őket. :) Kb 10éve
2018. jan. 28. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
A nyári lúd Magyarországon nem védett! Ha az lenne, nem tarthatnál. Kérdezd meg egy olyan Nemzeti Parknál, ahol él nyári lúd.
2018. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul tudom,hogy védett? 😮 Tarthatok otthon legálisan? 😮
2018. jan. 30. 17:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm válaszod,holnap telefonálgatok Nemzeti parkoknak. 🙂
2018. jan. 30. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, már nem védett. Szívesen! Nem biztos, hogy tudnak neked egyből csak így adni, de tájékoztatni fognak, hogy szabad e először is tartanod.
2018. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehonnan, mert vadállat, szabadon kell élniük. Már lehet, hogy lehet őket így tartani, mert vadkacsákat is szoktak.
2019. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Már lehet=Bár lehet
2019. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!