Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért pusztultak el a papagájok?

Miért pusztultak el a papagájok?

Figyelt kérdés
Két papagájom ma reggelre elpusztult. Nem kaptak semmi különös magvat, csak ugyan azt mint eddig. Tegnap még teljesen jól voltak, ma pegid a kis házukban találtuk meg őket egymásra bukva, öt tojással alattuk. Tojásuk eddig is volt, igaz, mindet megették vagy kidobták. Mi lehet ennek az oka? Miféle betegséget kaphattak el?
2008. okt. 27. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nem betegség lesz hanem valami mérgezés. Betegség esetén nem lettek volna jól elző nap, meg nem egyszerre pusztultak volna el.
2008. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se betegség.Nekem a pintyeim jártak igy. Tök jól voltak,másnap mentem be hozzájuk,és a kalitka egyik srkában egymás mellett találtam őket,de ugy hogy a fiu a szárnyával átölelte a lányt.Még ma is elsirom magam ha rágondolok,hogy haltak meg.nem akarta senki eltenni láb alól a madaraidat?
2008. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi is mérgezésre gyanakszunk, de nem tudjuk mi történt. Itthon mindenki szerette őket, nem hiszem hogy szándékos lett volna...
2008. okt. 27. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én első papagájom is így járt.Megvettük , aztán reggelre meghalt,de senki se tudja , hogy mitől...:(
2008. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!