Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért van folyamatosan nyitva...

Miért van folyamatosan nyitva a varjak csőre?

Figyelt kérdés
Ma ideszállt egy csomó a közeli kukoricavetésre és megfigyeltem őket (távcsővel), az összesnek amit láttam félig nyitva volt a csőre, nem csak amikor repülnek hanem mikor a földön járkálnak akkor is, pedig nem is kárognak. Miért?
2010. jún. 6. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
melegük van, olyan ez mint a kutya amikor lógatja a nyelvét
2010. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, az előző válaszoló jól írta, valószínűleg melegük van és mivel szerintem ők sem tudnak izzadni, mint a kutyák, ezért ők is így próbálják hűteni magukat.
2010. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kisszilva95 ***** válasza:
Verebeknél is látni ilyet! Gondolkoztam ezen a kérdésen, és tudom hogy így párologtatnak, nyáron, melegben, de télen is láttam vetési varjakat nyitott szájjal, ez szerintem nem csak ezzel függhet össze, de nem tudom még mivel. Mert nem hiszem hogy télen nagyon melegük lenne:P
2010. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!