Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagáj és a pinty megférnek...

A papagáj és a pinty megférnek egy kalitkában? Vagy bántani fogják egymást?

Figyelt kérdés
Régóta meg van két papagájom,de nem nem akar tojni,és egyszer láttam hogy a fiu próbálkozna,de a lány nem engedi,csak csőrözni szoktak.Mitől? A másik kérdésem,hogy van egy pintyem,de egyedül van.Ma arra gondoltam,hogy a papagájokhoz berakom.Szerintetek meglennének együtt,vagy megse próbáljam? Bántanák egymást?
2008. okt. 28. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Inkább megse próbáljad.
2008. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kéne,hogy milyen papagájod,milyen pintyed van,és hogy mekkora helyen élnek.Szerintem inkább ne akard őket egy kalitkába tenni!!Ha nimfapapid van,az lehet,hogy bántaná,ha hullámosod,akkor azt csak nála nagyobb madarakkal engedhető össze!Inkább szerezz be a pintynek egy párt,hidd el,jobban örülne neki,mint két papagájnak! ;)
2008. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen papagájod van.

Van, amelyik még más papagájjal sem fér össze.

Szerintem a hullámos mellé mehet a pinty.

De a legjobb, ha állatkereskedésben megkérdezed.

2008. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hullámos papagájom van,és egy zebra pintyem.Egy kalitkába van a papagáj,nem kicsi,nem is nagy,nekik bőven tágas.
2008. nov. 9. 15:33
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia, bocs, hogy későn írok!

NE TEDD!

Az állatkereskedésben ahol vásárolok volt 3 zebrapinty, abból elhoztam 2-t, és a hülye eladó este azt az egyet átrakta a papgájokhoz.

Reggelre alig maradt tolla úgy megtépték. Megláttam gondoltam hazahozom az enyémeimhez biztos örülnek majd egymásnak. Erre a kis tollatlan elkezdte kergetni az én hím madaramat. Lehet, hogy agresszívvá vált, de előtte meg semmi gond nem volt hármuk között..

2009. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi gond hogy későn irtál.nem rakom őket össze.igazatok van:)
2009. febr. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!