Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A bolti tojás ki kel ha olyan...

A bolti tojás ki kel ha olyan madár elé rakom aki szokott költeni? És ha nagyon meleg bundába teszem? Emberek szoktak költeni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ki. Ha nagyon melegbe teszed akkor ez lehet: [link]
2010. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocs "kel"
2010. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem kell bántani. 8 évesen én is melengettem a tojást,hátha kikel. akkor még nem tudtam, hogy esélyem sincs.
2010. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
49%
emberek is költenek, pl.: Arany János, Petőfi Sándor és még sokan mások. Én is rendszeresen költök az áruházakban.
2010. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
0%
Hát persze, hogy szoktak. Én például pénzt költök, ha van. De tojást is lehet természetesen, le is írom, hogyan. Szorítsd a farpofáid közé, ott megfelelő neki a hőmérséklet. De vigyázz, hogy ne törd össze, mert akkor kezdheted az egészet elölről, szegény kismadár életéről nem is beszélve. Ja, és semmi esetre se vedd ki a tojást a fenekedből, ha szólít a természet, akkor se! Kicsit nehéz, de nem megvalósíthatatlan. Aztán majd kikel a pipi. :) A bunda nem jó, mert az nem melegszik magától, bár ha ráteszed a radiátorra, akkor előfordulhat hogy szerencséd lesz.
2010. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
46%
A bolti tojásokat a fentiek mellett még be is olják egy szerrel ami nem engedi kikelni. Videómegosztókon keress rá a how ist made eggs re és lesz videó amin megmutatják, hogy miért nem kel ki.
2010. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

19:26-os te normális vagy???

Szegény gyerek még elhiszi amit írtál!

Amúgy ne akarj kiscsibét! Kaptam egyet ajándékba, és nincs egy perc nyugtom se tőle. Állandóan csipog ha nem vagyok ott.

2010. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
58%
a bolti tojasrol mar tudod miert nem kel ki csibe,az emberek pedig legfeljebb verset tudnak kolteni es penzt,nem tojast
2010. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Soha se mondd, hogy soha! A boltban vásárolt 20 tojásból az első 6 darabot ütöttem föl ma és szemes volt, tehát meg volt termékenyítve. Én is meglepődtem, le is fotóztam! Ha 3-4 napot állt a tojás, utána lehet keltetni, saját háztáji tyúktojást. A bolti ki tudja mennyit állt már, szóval nem hiszem, hogy kikelne, de nem lehetetlen. Elvileg nem lenne szabad termékenynek lennie a bolti tojásnak, főleg ha zárt rendszerben, ketrecben nevelik őket. Emberek is keltetnek keltető gépben, de legjobb, ha a tyúkanyó teszi, mert az ösztöneit nem lehet kiiktatni.
2014. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!