Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Raktam ki madáreledelt az...

Raktam ki madáreledelt az ablakpárkányomra, ide fognak-e találni a madarak?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, falun. Az udvar tele van madarakkal, a márciusi hóesésre valószínűleg nem készültek és ennivalót keresnek. Van mindenféle. Vörösbegy, rozsdafarkú, feketerigó, verebek, meg van még valami, amit még nem is láttam (elvileg énekes rigó, de nem biztos).


Készítettem madáreledelt egy tálcába, mellé egy edényke vízzel. Sertézszsírt kevertem össze téli madáreleséggel (Tesco) meg egy kis kockázott almával. Elég jópofa lett miután beletettem a Milkás bonbontálcába, olyan mint egy ajándék nekik.


Van-e esély rá, hogy idetalálnak? Mondjuk azt sem tudom mi alapján keresnek ételt.



2018. márc. 19. 12:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát én még őszapót nem láttam, csak képen! :) De ez is olyan izgalmat ad, mint a horgászat. Nem látod előre, hogy mi fog érkezni az etetőhöz.


Egyébként egy dologgal van csak baj, a macskával. Nem lehet vele bírni, folyton zavarászná őket. Most felraktam az etetőket magasabbra, 5 zöldségesládát összetettem és annak a tetejére, oda már csak akkor tud felmenni, ha felugrik. Bár annyira hülye remélem nincs.

2018. márc. 21. 05:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!