Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki esetleg tudja, hogyan...

Valaki esetleg tudja, hogyan kell galambhangot kiadni? Szeretnénk kommunikálni a galambokkal, de eddig még nem találtuk meg a megfelelő frekvenciát.

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudok kommunikálni velük, de hidd el, kár ezzel vesződni, rém unalmasak.
2018. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont nagyon aranyos jószágok és érdeklődőek. Szóval én szeretnék velük kapcsolatot teremteni.
2018. máj. 10. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kommunikálni akarsz a galambokkal akkor szólj hozzájuk normális emberi nyelven. Beszélj hozzájuk, hivd enni amikor eteted stb. Ha jól bánsz velük megszokják. Mert galamb turbékolást utánozni lehet, de attól még az sem több kommunikáció mint az emberi nyelv mert úgy sem értik mit akarsz mondani mint ahogy Te sem őket. Ez olyan mint a beszélő papagáj, aki megtanult pár szót de attól még nem lehet vele beszélgetni erről-arról, a beszélése egy betanult hangutánzás amit esetleg köthet bizonyos tevékenységhez de inkább Pavlovi reflex alapon mint tudatosan az adott szó értelmének tudatában.
2018. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!