Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfa- vagy a hullámospapagá...

A nimfa- vagy a hullámospapagáj a cukibb szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem mind a kettő elbűvölő, mindegyikből vannak nekem.

2018. jún. 5. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is mindkettő tetszik, hullámosaim voltak, most nimfám van még :)
2018. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hány nimfád van?
2018. jún. 6. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
nimfa 1. Hullámosom volt 4, de nem egy időben voltak. Ezek mellett voltak törpe hörieim meg tengeri malacaim, őket még szaporítottam is :)
2018. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nimfa!!!:)

Nekunk nimfa van es egy csodamadar :) Annyira edes a pirospozsgas az arcan..

A csore meg ugy all mintha mosolyogna :D

En megzabalom:D

Baratomnak hullamosa volt. Allitolag ok okosabbak mint a nimfak,de nekem a nimfa szimpibb:)

2018. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én mindkettőt imádom.

Az egyik ezért szép, a másik azért.

Szeretem őket, de nagyon!


Nekem régebben egy helyen volt egy sárga nimfa egy kék hullámossal. Most egy zöld hullámospapagájom van egy sárgafejű szürke nimfával. A legnagyobb haverok! <3 Gondolom, aszért jönnek ki jól, mert egy helyen élnek! Min a két fajtából mindig csak hímeket tartok, mert a tojók legtöbbször kevésbé barátságosak.


Annyira zabálnivaló mindkét fajta!!!!!!!!!!

2018. jún. 8. 08:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nimfa-párti vagyok. :)
2018. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nimfapapagáj "csak" méltóságteljes, a hullámospapagáj meg inkább "csak" cuki. Szerintem egyforma intelligensek, bár a nimfák lassabban szelídülnek meg, míg a hullámosok akár egy hét múlva rajtad csüngenek! De mindegyik jófej madár, pedig szöges ellentétei egymásnak! Meg a hullámos olcsóbb, míg a nimfa kicsit drágább... De nem olyan gáz különbség!
2018. szept. 29. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindketto volt. A hullámos egygazdas volt es nem szerette a páromat, a nimfa mindenkin csüngott de szeszélyes volt es nagyon hangos pedig nagy lakasban elunk. Zavaró volt hogy visit ha hazaerunk visit ha elmegyunk meh ugy altalaban folyton mindenhova kovetett otthon, ami eleg veszelyes neki. Egyszer elvesztettük a hazban esgy napra mert elbujt(megsertodott) kiderult h a szekreny tetejen van hatul. Valami orokletes idegrendszeri betegségben halt meg 5 evesen es azota hullámos lett uj, nimfa tobbet nem lesz elvezem a csendet:D
2021. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!