Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyiért veszitek a Deli...

Mennyiért veszitek a Deli Nature 800g magkeveréket afrikai óriáspapagájnak kisállatboltból?

Figyelt kérdés
Van ez nagyobb kiszerelésben is?Arra gondolok,amiben van a magvakon kívül gyógynövény,zöldség,gyümölcs,tojás,ásványi anyagok is vannak.Nem a webáruházra vagyok kíváncsi,hanem bolti árra.

#afrikaióriáspapagáj
2018. jún. 8. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Afrikai óriáspapagáj? :O Szerinted hányan tartanak ilyen fajta madarat? :D Gyakorin meg tuti nam találsz ilyen embert. Én azt tudom neked ajánlani, online boltokban nézz körül, lehet van rá esély hogy tudsz rendelni, vagy bemész egy állateledeles boltba és ha van rá lehetőség, megkéred őket rendeljenek neked olyat amilyet szeretnél. Lehet megteszik, mert ők beszerzők, tehát jobban tisztában vannak vele hol tudnak rendelni. Az ár meg szerintem ugyanannyi, nem rontják egymás bizniszét. Max. kapcsolaton keresztül lehet olcsóbban temékekhez jutni.
2018. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!