Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambok ellen milyen hálót...

Galambok ellen milyen hálót ajánlotok erkélyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általános problémm adódott panelakás erkélyén. Megtaláltak a galambok minket is, 2 kis galambot fel is neveltek, úgy voltam nem ölök élő állatot, meg egyébként is állatbarát vagyok. Viszont a vadon élő galambok nem erkélyre valók, hiába postagalamb eszármazottak és nem félnek az embertől, nem erkélyre és ember közelébe valók.


Ki sem repültek a fiókák már ott volt a következő fészek, ha kidobtam, fertőtlenítettem mindent, vissza pakolták maguknak a fészket és le is tojta a tojást a tojó. Azt én törtem újra mindent fertőtlenítettem, az egész erkélyem nejlonba van csomagolva. Eltelt pár nap visszatért a galambpár és újra fészket raktak... Kezdem unni és nincs már olyan sok nagy nejlonom se. Bántani nem kívánom őket, mérgeket ne ajánlgassatok. Hálót szeretnék feltenni az erkélyre, amit nem tudnak szétszedni, valami erős anyagú kéne. Tudtok valamit ajánlani? És hogy hol szerezhető be? Előre is köszi a tanácsokat.


Állatbarátoknak, galambvédőknek üzenem, szeretem a madarakat, van papájom is, de itt panelban a galamb probléma elég nagy. Túl lettek szaporodva és eu a régi galambászoknak köszönhető akik agyhalott módon elengedték a madaraikat, mikor már nem volt rájuk szükségük :/ Meg van az eredménye is.



2018. jún. 9. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A kinai boltokban tudsz olcson venni szelforgot, azt hozzaerosited a korlathoz. 2-3 darab eleg. Nem lesz tobbet galambod.
2018. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1000 Ft-ért lehet kapni zöld színű műanyag hálót.

Nem kell a plafonig lefedni, mert a galamb eredendően a korlátra repül, majd onnan az erkélyre.

Vagy galambriasztó szalag is jó lehet.

2018. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül megoldódott. Csirkehálót vettem, a korláttól lefelé meg pvc-s müanyagdolgot teszek majd. :) Többet nem tudnak befészkelni, ma vagy holnap oldom meg a felszerelését.
2018. jún. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!