Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj ügyben:kalitkábó...

Nimfa papagáj ügyben:kalitkából kitettük a melléképület falára, csirkedrótból készített nagy ketrecbe.2 nap után elhullott. Egy nagy diófa van közel, de nem érte el. Ágát tettük be neki, azon ült, de nincs rajta rágás nyom. Miért döglött meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig a lakótelepi lakásban, kalitkában elvolt, azt hittük, itt még boldogabb lesz. Merjünk helyette másikat venni? Úgy sajnáljuk... Kb. 1 éves volt, ha nem fiatalabb... semmi jele nem volt hogy ez történne..Valaki tudja, hogy ha nem érte tűző nap, árnyékos a helye, nyílván szél fújdogál, eső is esik, ami elől abszolút védve volt, ez ugye nem egynelő a huzatos hely fogalmával???
2010. jún. 20. 12:26
 2/4 anonim válasza:
huzatot kaphatott,megfázott, éhen halt, valami olyan ételt talált ami nem volt jó számára, szomszéd megmérgezte, megcsípte a szúnyog,
2010. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki írt, de sajnos szerintem nem ez a gond.... A huzat talán elég ok hogy 2 nap alatt elhulljon a madár? Rossz ételt tuti nem kapott, csak a megszokott magvakat adtam, szomszéd nem árthatott. A szúnyog az milyen mértékben veszélyes? Kültéri röpde van állatkertben is, hogyan védhetjük a madarakat?? A huzat már kérdeztem, egyenlő azzal, hogy fúj a szél?? Kissé értetlennek tűnhetek, ezért bocsi...tényleg várom a segítő válaszokat...
2010. jún. 22. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, de azt olvastam vhol, hogy a csirkedrót az veszélyes. Nemtom hogy igaz-e de ezt olvastam.

nagyon sajnálom szegényt:(

2010. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!