Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baja egy napja ezt csinálja beteg lehet?

[link]



2018. okt. 11. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen tünetekkel veszítettem én is el a kis hullámosomat. Sajnos a legtöbb állatorvos nem ért a madarakhoz. Én is elvittem ilyen tünetekkel és ott előttem a rendelőben kezdte bogarászni a netet, hogy mi baja lehet. Majd rátalált valami betegségre és valami gyógyszerre amire azt mondta megrendeli és felhív. A madárkám ahogy hazaértünk a kezemben halt meg. Az állatorvos 5 nap múlva küldött egy emailt, ha még aktuális megvan a gyógyszer. 5 nap múlva!!! No comment...
2018. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan picike kis testük van, kb. 3-4 dkg, hogy az állatorvos sem tud mit kezdeni velük. Szeretgesd amíg lehet.
2018. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Elmentem az itteni állatorvoshoz nem mondot semmi hasznosat mert ért a madarakhoz, de tegnap azonnal tettem melle infra lámpát és már sokkal jobban van szerintem. Volt rudon nem dolongelt nincs felborzolva a tolla. Mondjuk jelenleg a kalitka alján van ez egy kicsit aggaszt még.
2018. okt. 12. 17:30
 14/19 anonim ***** válasza:

Valami nagyon komoly baja lehet, lehet ferőzés-vírusos vagy bakteriális, aminek már idegrendszeri érintettsége is van. Ilyenkor már nehéz visszahozni őket. Érdemes kideríteni mi baja volt-esetleg ha elpusztul, boncolás során, mert ha fertőzés a többi is megkaphatta.

Nagyon nehéz eltalálni az antibiotikum adagokat ennyire kis szervetehez, legtöbb állatorvosnak nem is sikerül, túl nagy adagot kapnak, ami elpusztítja a bélrendszerüket, nem szívódik fel a táplálék és abba halnak bele-saját tapasztalat.

Kaphat reszelt fokhagymát, antibakteriális hatása van.Csak akkor, ha megeszi, erőszakkal nem kell beletömni.

Sajnos én sem vagyok állatorvos.

2018. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi lett a madárkával?
2018. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a mai napig nem tudom szebben mondani szenved. :\

Voltak napok amikor ranezttem es azt mondtam holnapra semmi baja, de sajnos nem lett igazam, sot rosszabb lett a napokban. Rangatozik mar nagyon a veget jarja szegenykem. Rangatozasa olyan mit az epilesziasake.

2018. okt. 24. 21:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(,mi lett vele mára?
2018. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nagyon kitarto, ha van isten akkor ez a kismadar megerdemli hogy eljen.
2018. okt. 26. 23:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett vele?
2018. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!