Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lisztkukac madaraknak?

Lisztkukac madaraknak?

Figyelt kérdés
Ha lisztkukacot szeretnék tenyészteni a madaraimnak, akkor elég ha csak az udvarról összeszedettet szaporítom, vagy jó lenne boltban vettet?

2019. jan. 12. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az udvaron te nem fogsz lisztkukacot találni!

Megveszed az állatkereskedésben pár100forintér!

Majd belerakor egy lyukas tetejű dobozba és félreteszed hűvös és jó sötét helyre kb3-4hónapra és a nyárra el leszel halmozva kukacokkal!Csak nagyon kell vigyázni hogy ki ne szabaduljon mert óriási károk lehetnek belőle és megszabadulni sem egyszerű tőle!

2019. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már hogy ne találnél? Galamboknál, erdőnkbe, tyúkok alatt van. Vagy az valami más lenne?
2019. jan. 12. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

öhm, az szerintem valamilyen féreg. Más állatok körül ne szedj össze semmiféle dolgot, sem kaját, sem eszközt(max ha sterilizáltad), mert betegséget vihetsz be a madaraidnak.

Sok olyan fertőzés/élősködő van, amivel a galamb, tyúk tünetmentes, de egy díszmadarrat elpusztít 1 hét alatt.

Vegyél lisztkukacot a boltból. Én is azt teszem.

Tenyészteni sztem viszonylag macerás. Pl.hogy tudnál biztosítani nekik egy állandó 25-30 fokot, amire szükségük van?(amíg fejlődnek/szaporodnak)

2019. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak búzakorpa vagy zsemlemorzsa kell meg almacsutka nos annyi
2019. jan. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!