Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen tyúk fajta repül...

Milyen tyúk fajta repül nagyon jól?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 18:31
 1/9 anonim válasza:
0%
Hát az agyad szárnyalhat, ha ilyen jut eszedbe :D
2019. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ázsiai röppkakas például simán körberepülné a Földet. Ha hagynák. Sajnos már a Kr.e. 3. században mind megették a kínaiak, és fel sem jegyezték, így ma már az sem biztos, hogy létezett. Az ázsiai röpptyúk a szexhiánytól pusztult ki. Rövid ideig szinglityúknak is hívták.
2019. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
A gyöngytyúk elvileg egész jól repül. A szomszédnak voltak és folyton nálunk dekkoltak amíg kutyánk nem lett.
2019. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik minél kisebb és nem olyan tömzsi. Szerintem holland törpe viszonylag jól repülhet, főleg egy brahmához vagy egy cochinhoz hasonlítva, de igazán jól szerintem egyikse.

Fácán, fogoly, fürj viszonylag jól repülnek, de ők nem tyukfajták, hanem tyúkalkatúak

2019. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én sebrightjeim 3-6 métereket repülnek fel és át :)
2019. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A hidegháborús TYUK 456-os szovjet repülőgép.

:)

2019. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyöngytyúkok és a japán tyúkok is nagyon jól repülnek. Nálunk pl be se mennek az ólba, hanem egy nagy fenyőfa ágaira repülnek fel és ott alszanak
2019. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában a tojástermelő fajok könnyűek és ezért jól repülnek. Pl. leghorn.

A hústipusú és vegyes hasznosítású fajok illetve hibridek nehezebbek.

2019. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Japán kakast már láttam repülni, nagyszüleimnél a cseresznyefára repült fel jó magasra, gondolom, a fajta tyúkjai is képesek ilyen mutatványra.
2019. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!