Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy néz ki a kb.10 napos...

Hogy néz ki a kb.10 napos nimfa papagáj?

Figyelt kérdés
Van egy nimfa párom, akik kb. 10 napja sikeresen kikeltettek 3 tojást. Sajnos csak egy kicsi maradt meg belőle. Olyan furán néz ki, hatalmas begye van a testéhez képest. Ez normális? Igaz sokat eszik, mivel csak róla kell gondoskodniuk.
2010. júl. 1. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Jajj, mit válaltál..::) nekem is van egy párom, de én nem hagytam hogy kiköltse a tojásokat....

Így néz ki mint a képen?:)

Majd írj, hogy hogyan nevelik, biztos aranyosak....:)

2010. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen normélis hogy nagy a begye általában minden madárnak nagy amikor még ennyi idős
2010. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennél már kicsit nagyobb, de kb ilyen. Csak még nagyobb a begye. Én nagyon örültem, hogy kikelt, és sajnáltam a másik kettőt. Az egyik szerintem kihült, rögtön mikor kikelt. A másikat meg két nap után kidobták. Ezt nevelik rendesen, bár egyik nap a tojó valamiért elverte a kicsit, egész nap ideges volt. De azóta ismét rendesen eteti. Pár napja tojt megint tojást, de azt már nem akarja kikelteni.
2010. júl. 1. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még soha nem láttam ilyen pici fiókát. Örülök ha ez normális.
2010. júl. 1. 18:15
 5/6 anonim válasza:

Ez teljesen normális.Nekem is van egy nimfa párom és már 3x költöttek,eddig mindig csak 1 kicsi maradt meg,am 10 naposan kinézetük pontosan megfelelt a leírásodnak.

Am most a szüloknek nagyon sok vitaminra van szuksege mer5t a kicsi most tollasodik és ha nem kap elég vitamint akkor nagy eséllyel elpusztulhat.A legjobb ha fűféleségeket adsz neki meg gyermekláncfű levelét,és ilyesmiket.(tudom hogy ez nincs a kérdésben,csak szóltam)

2010. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Észrevettem, hogy nagyon sok zöldet esznek most, szerencsére van kertünk igy ez nem gond, és salátát is szoktam nekik adni.
2010. júl. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!